DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

5 Ocak 2010 Salı

YENİ YIL TAROTU: DERYA UZUN

 
 
 
 
Sevgili Derya,
yeni yılın kutlu olsun!


aşk: asaların kraliçesi
Aşk hayatında ateş grubu bir kadının etkisi görülecek bu sene. Bu kişi ateşli ve girişken, biraz da inatçı. Olumlu etkileri olabileceği gibi, seni olumsuz etkileyebilir, üzebilir ve mutsuz edebilir. Tedbirli olmalı, sınırlarını kesin ve net koymalısın. Herkesle her şeyini paylaşma, en yakın gördüklerin için de geçerli bu durum.
iş: paraların beşlisi
İş yaşantında bu sene bazı projelerinde gecikmeler yaşayabilir ve olaylar istediğin gibi gelişmeyebilir. Yaptığın işten vaz geçmeyi ve başka bir yöne kaymayı düşünebilirsin. Yıpratıcı ve yorucu bir dönem olacak bu. Ancak, bu dönemde gerçek bir yol arkadaşı kazanacaksın. Hemen o an olmasa bile, gelecek için sana destek olacak ve belki de bu sayede görüşlerinde revizyon yapacaksın.
para: kupaların sekizlisi
Uzun süredir seni uğraştıran belki de vadeli bir para meselesi halloluyor. Bir bağımlılıktan kurtuluyorsun. Çok fazla olmasa da, işine yarayacak bir miktar ile yeni bir para işine gireceksin. Belki de bunun için seyahat edecek veya başka bir yere gideceksin.
TAROTUN YORUMU: Bu sene biraz yorulabilir, zaman zaman da yıpranabilirsin. Ama hiçbir şey hallolmaz değil. Belki çok büyük değişiklikler olmayacak ama, aldığın kararlar ve yaptıkların önümüzdeki senelerde büyük etkiler yaratacak. Bu yüzden pozitif ol, iyi bir düşüncenin nelere kadir olduğuna inanamazsın!

1 yorum:

Derya Uzun dedi ki...

çok teşekkürler..

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar