DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

25 Ocak 2010 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Menekşe 36


Sevgili Rumuz Menekşe
tarot yorumların aşağıda
Sevgiler

duruhanece@gmail.comaşk
geçmiş: paraların kraliçesi
Sen iyi karakterli ve verici birisin. İlişkilerinde de her zaman açık olmuş ve karakterine uygun davranmışsın.

şimdi: paraların dörtlüsü
Ama bu günlerde fazlaca inatçı görünüyorsun, elindekileri kaybetmemek ve korumak için uğraşıyorsun, sanki birinden bir güvence vermesini istiyorsun. Maddi meseleler de seni bu anlamda yoruyor, insanlar seni ne kadar tanısalar da bu davranışlarına bir anlam vermekte güçlük çekiyorlar. Sanki etrafındakileri uzaklaştırmak ister gibisin.

gelecek: kupaların üçlüsü
Zor zamanları çok yakında atlatacaksın, istediğini elde edecek ve çok mutlu olacaksın. Ancak hayat sürprizlerle dolu, bir karşılaşma, belki de bir tanışma kaderinde bir kırılma yaratacak ve hayatın bambaşka bir yöne akmaya başlayacak aniden. Mutluluk ve sevinç seni bekliyor.


sosyal çevre
mesele: aşıklar
Sosyal çevrende hayatının akışını önemli ölçüde etkileyecek bir karar ve birliktelik söz konusu. Sana yapılan bir teklifi büyük bir sevinçle kabul ediyor, tüm kalbinle evet diyorsun.

meseleye eklenen: paraların dörtlüsü
Bazı şeyleri kabullenmekte güçlük çekiyorsun. Tehlike ve risk altında hissediyor, elindekileri ve kendini korumak istiyorsun. Ancak, bu inatçılığın seni uzlaşmaz bir noktaya götürüyor ve insanlarla anlaşmanı zorlaştırıyor.

sonuç: asaların yedilisi
Net tercihlerde bulunmadığın ve herkesi karşına aldığın için, ekstradan güç harcayacaksın. Gerçekten hasmın olanlarla mücadele ederken, aslında senin tarafında olanlarla da uğraşman gerekecek. Oysa ki, dostların sana konum ve kazanman için avantaj sağlıyor. Temkinli olmak iyi ama, kime güvenip güvenmeyeceğin konusunda da bir fikrin olmalı.

TAROTUN TAVSİYESİ: Sosyal çevren ve aşk ilişkilerin birbiriyle yakından ilintili görünüyor. Etrafında çok insan var. Bu durum nedense zaman zaman seni yoruyor ve yıpratıyor. Eğer bekarsan veya hayatında birisi yoksa, büyük bir aşk kapını çalmak üzere. Eğer evliysen veya birisiyle birlikteysen, o hayatının aşkı. Ancak, kaybetme korkunu yenmeli, kendinin de kazanılmaya değer bir insan olduğunu unutmamalısın. Sen sakin ve güvenli oldukça, etrafındakilerin de sana karşı daha sakin ve güven içinde davrandıklarını göreceksin. Biraz esneklik, hem sosyal çevre, hem de aşk ilişkilerinde inanılmaz mucizeler yaratabilir.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar