DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

26 Ocak 2010 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Güneşışığı 32
Sevgili Rumuz Güneşığı
işte tarot yorumların,
Sevgilerimle

duruhanece@gmail.com 
aşk
geçmiş: kupaların dokuzlusu
Halinden memnun görünüyorsun, geleceğe güvenle bakıyor ve bu güne kadar istediklerini elde ettiğini düşünüyorsun.
şimdi: asaların sekizlisi
Şu günlerde beklenmedik hızlı gelişmeler olacak, iyi haberler alacak, bir yerlere gidip geleceksin.
gelecek: paraların ası
Büyük bir şans kapınızı çalıyor. Evlilik hayatınızı canlandıracak ve sizi sevince boğacak büyük bir şans ve kısmet!geçmiş: paraların ikilisi

Yapmaktan keyif aldığın bir iş sözkonusu. Zaman zaman iki kişi arasında kalsan da, uyum sağladığın, hareketli bir iş. Ancak, beklenmeyen bazı olaylar, ya ayrılmanı ya da pek de istemediğin bir değişikliği kabul etmeni gerektirmiş.


şimdi: kılıçların onlusu

Bazı planlar gerçekleşmiyor. Ciddi anlaşmazlıklar ve terslikler söz konusu. Bir kişi büyük zarara uğruyor. Ama sen onu uyarmıştın!


gelecek: ermiş

Fazla uzak olmayan bir zaman zarfında, sular durulacak. Sen kendini yalnız hissettiğin anda, bir kişinin destek ve himayesini göreceksin. İş hayatında yeni bir dönem başlayacak, edindiğin tecrübelerin sana büyük faydası olacak.
sosyal çevre
geçmiş: kılıçların beşlisi
Çevrendeki bazı kişilerle önemli sorunlar yaşamışsın. Ciddi anlaşmazlıklar belki hainlikler olmuş, sonuçta, bu kişileri hayatından çıkarmış ve huzur bulmuşsun. Son anda neredeyse büyük bir zarar görmekten kurtulmuşsun.


şimdi: joker
Sosyal çevreni değiştirmek ve yeni çevrelere girmek, yeni insanlarla tanışmak için bir fırsat çıkıyor önüne. Bu durumu sevinçle karşılıyorsun. Ortamdaki şans ve kısmet senin de dikkatini çekiyor. Ancak, dikkatli olmalısın tamamen yabancı olduğun bir çevre sözkonusu. Kurallarını iyice öğrenmeden kendini ortaya atma. Bir de yol arkadaşın var, o senden daha temkinli görünüyor. Ona güvenebilirsin.


gelecek: kılıçların üçlüsü
İstemediğin bazı karşılaşmalar yaşanacak. Ortamlar gerilecek, üzülenler ve kalbi kırılanlar olacak. Sen ortada kalabilir ve tercih yapmaya zorlanabilirsin. Sağduyulu ol, illa bir tercih yapmak ve taraf tutmak zorunda değilsin.


TAROTUN TAVSİYESİ: Aşk hayatında işler yolunda, sevinçli gelişmeler ve büyük bir kısmet seni bekliyor. İş ve sosyal hayatın biraz seni zorlayacak, ancak mücadele için gereken kuvveti bulacaksın. Bazı beklenmedik ayrılık ve vedalara hazırlıklı ol. Zaman zaman hayatımızın yeni bir yön kazanması için, bazı tasfiyeler gerekir. Sen böyle bir döneme giriyorsun. Ama telaş etme, kader seni daha iyisine taşıyacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar