DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

27 Ocak 2010 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Eylül 18


Sevgili Rumuz Eylül,
tarot yorumların aşağıda
Sevgilerimle
duruhanece@gmail.com
aşk
mesele: asaların üçlüsü

Yakın zamanda yaşadığın bazı gelişmeler, daha sağlam basmana ve gelecek planları yapmana neden olmuş. Şu sıralar etrafında bir kaç kişi var ve senin bir tercih yapmanı bekliyorlar. Birisiyle daha yakınsın hatta bazı adımlar da atmış veya atmak üzeresin. Bu aşamada seçeneklerini birkez daha gözden geçirmen faydalı olabilir.
meseleye eklenen: yıldız
Yıldız tarotun koruyucu kartlarından biridir. Tercihin ve kuracağın ilişki koruma altında, büyük bir şans yakalayacaksın. Yıldızın yükseliyor. Hem maddi hem manevi anlamda tatmin edici bir ilişki seni bekliyor.
sonuç: asaların altılısı
İlişkin başkaları tarafından da onaylanacak ve kutlanacak. Belki ileriye dönük bir birliktelik kararı alacaksınız ve bunu herkesle paylaşacaksınız.


mesele: paraların dokuzlusu

İş hayatında gerçekten şanslı bir dönem içindesin. Büyük bir kısmet ve iyi bir kazanç vaadeden gelişmeler seni bekliyor.
meseleye eklenen: asaların kralı
Ateş grubu ve yaşça senden büyük bir erkek sana destek oluyor. Bu kişi patronun veya başka bir yerde ama konumu güçlü birisi. Ama onunla iletişiminde dikkatli olmalısın, beklentileri ve aklındakiler seninkilerle uyuşmayabilir.
sonuç: aşıklar
Kaderinde dönüm noktası olacak bir tercih durumuyla karşılaşacaksın. Sana yapılan bir teklife evet diyeceksin, gelecek seni çok umutlandıracak.
sosyal çevre
mesele: ölüm

Alıştığın çevreden uzaklaşıyorsun. Bazı olaylar ve kopardığın ilişkiler seni başka ortamlara ve yeni başlangıçlara itiyor.
mesleye eklenen: araba
Kendince önemli ve büyük bir karar alarak harekete geçiyorsun. Girişimin senin de ummadığın bir başarı ve takdir getirecek. Vardığın noktada duramayacak, daha da ilerlemek durumunda kalacaksın.
sonuç: kule
Hiç bir gelişme sancısız olmuyor. Kararın ve girişimlerin, etrafında büyük sarsıntılar yaratacak. Hayal kırıklığına uğrayanlar olacak, bazıları seni bırakıp gidecek. Başta şok olsan da, her şey durulduğunda etrafının temizlendiğini ve rahatladığını göreceksin, hareket alanın daha da genişleyecek.

TAROTUN TAVSİYESİ: Esenlik içinde olacaksın. Bu dönemde özellikle maddi meselelerinin çözümünde kolaylık yaşayacaksın, aşk hayatın beklemediğin mutluluklara gebe, ama sosyal çevrende bazı sıkıntılar olacak. Tek başına hareket sana başarı getirecek, ama etrafındaki kalelerin düştüğünü göreceksin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar