DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

24 Ocak 2010 Pazar

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Derya Uzun
Sevgili Derya,
tarot yorumların aşağıda
Sevgilerimle

duruhanece@gmail.com

ilişki tarot yorumilişkide senin konumun: kupaların üçlüsü
İlişkide sen genel olarak mutlu ve iyimser bir profil çizmişsin. Paylaşımcı ve verici olmuşsun, ancak çevrendeki bazı kişilerin de etkisinde kalmışsın. Hali hazırda da iyi şeyler olmasını umuyor ve olumlu bir teklif veya bir düzelme bekliyorsun.


ilişkide partnerinin konumu: araba
Partnerin, biraz başına buyruk ve söz dinlemeyen birisi gibi görünüyor. Baskın karakterde, başarısızlığa tahammülü olmayan ve hep kendi istediği olsun istiyor. Şu sıralarda bir girişim içinde, hayatında bir değişim yapmak üzere, sana bir teklifle gelebilir. Ama bu senin düşündüğün anlamda bir şey olmayabilir, kesin olan şey her ne yapacaksa muhakkak öncelikle kendi yararına olacak.


ilişkide mevcut durum: ermiş
Yaşça büyük birisi sana destek oluyor, kendini yalnız hissettiğin anlarda yanında olmaya çalışıyor. Ancak, iç sesini de dinlemeyi ihmal etme.sonuç: kılıçların altılısı
Yoluna devam edeceksin. Kader sana beklemediğin bir değişiklik hazırlıyor, belki çevreni değiştirecek, belki taşınacaksın. Ani bir kararla ve kimsenin de ummadığı bir şekilde harekete geçeceksin, büyük bir cesaret göstereceksin. Bu seni huzur ve mutluluğa götürecek. Yanında birisi olacak ama şu anki partnerin mi o pek belli değil.


iş tarot yorumgeçmiş: kılıçların kraliçesi
İş hayatın tercihlerine göre şekillenmiş, zeki ve ne istediğini bilen birisin, ama zaman zaman gözün kararabiliyor.


şimdi: kılıçların ikilisi
Şu anda bir bekleyiş içerisindesin ve elindeki seçenekleri, birini diğerine feda etmeden değerlendirmeye çalışıyorsun. Ancak, bu durgunluk fazla sürmeyecek, olaylar hızlanacak, beklemediğin bazı terslikler olacak ve sen tercih yapmak zorunda kalacaksın.


gelecek: kupaların kraliçesi, kader çarkı
Su grubu bir kadın karşına çıkıyor. Bu iyi niyetli ve sezgileri güçlü bir kişi, sana şans getirecek. Belki de senin yeni ortamlara girmene vesile olacak. Kaderinde şanslı bir döneme gireceksin, terslikler geride kalacak, her şey daha kolay olacak, zira kaderin dişlileri senin lehine dönmeye başlayacak.


TAROTUN TAVSİYESİ: Zor dönemler geçiriyor olabilirsin, ama biraz daha sabırlı ve sakin olmaya çalışmalısın. Çünkü, kader seni ne kadar zorlasa da, beklemediğin fırsatlar da taşıyor önüne. Yakın bir gelecekte, hayatının akışı hızlanacak ve arka arkaya değişiklikler yaşayacaksın. İleriye attığın her bir adım seni aydınlığa çıkaracak. Hem özel, hem de iş ilişkilerinde yeniliklere açık ol, alıştığın çevre ve insanlardan uzaklaşman gerekebilir. Korkma ve sevinçle karşıla yeni gelenleri!

1 yorum:

Derya dedi ki...

çok teşekkürler :)

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar