DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

29 Aralık 2009 Salı

YENİ YIL TAROTU: RUMUZ SERAP 37
Sevgili Rumuz Serap,
mutlu yıllar dileklerimizle....

aşk: asaların dokuzlusu
Aşk hayatında güven ve doğruluk arayacaksın. Etrafında birden fazla insan olsa da, sen tercihini yapmış gibi görünüyorsun. Bu kişi sana denk ve sen yaşlarda, diğerleri tercihinin nedenini pek anlayamayacak, hatta belki çok sıradan olduğunu söyleyecekler. Sen aldırma, tercihin sana dileklerini getirecek.
iş: paraların onlusu
İş hayatında pek de beklemediğin başarılar seni bekliyor. Aynı ortamı paylaştığın bir kişinin sempati ve desteği seni hem diğerlerine karşı koruyacak, hem de başarılı olman da etken olacak. Ama asıl destek biraz daha yukarıdaki bir pozisyondan gelecek, bu sebeple, kendini sınırlama ve kapama, karşına çıkacak fırsatlara açık ol.
para: kılıçların onlusu
Bu sene para meseleleri seni oldukça zorlayabilir. Borç alırken de verirken de dikkatli ol, yılın ilk yarısı biraz zor geçebilir. Para konusunda istikrarsız bir kişi, muhtemelen de bir erkek var çevrende, ona karşı dikkatli olmalısın.

TAROTUN TAVSİYESİ: 2010 iş yaşamında büyük başarılar getirirken, para meselelerinde seni zorlayacak, aşk hayatında istikrar ve güven yakalama ihtimalin yüksek görünüyor. İş hayatındaki görüş açını, özel yaşantın ve para konularına da yansıtabilirsen, bir denge sağlayabilir ve esenlik içinde gelecek yıla ulaşabilirsin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar