DİLEK TAHTASI



BİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

11 Aralık 2009 Cuma

YENİ YIL TAROTU: NÜKHET SARIKAYA




Sevgili Nükhet
yeni yılın kutlu olsun!








aşk: yıldız
Bu sene aşk hayatında mutluluk ve uyum hüküm sürecek. Bu durum size şans getirecek. Bazı güçlüklerle karşılaşsanız da koruma altındasınız, bunları kolaylıkla halledeceksiniz. Bu yıl ilişkinizle ilgili bazı önemli kararlar alabilir, bunları hemen uygulamaya koyarak, önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın, her ne yapmak istiyorsanız, buna imkanınız olacak!
iş: kılıçların üçlüsü
İş hayatında üçlü ilişkilerde zorlanacak, gerilimli zamanlar yaşayacaksın. Kalbin kırılabilir ve üzülebilirsin. Özellikle birlikte iş yaptığın veya yapmayı düşündüklerine dikkat et. Bir tanesi bu sene arabozuculuk yapmaya çalışacak.
para: paraların kraliçesi
Para işlerinde, toprak grubu bir kadınla bazı girişimlerde bulunacaksın. Bu kadın akıllı ve güvenilir görünüyor, ama fazla da tanımıyorsun. Çok fazla olmasa da, rahatlık sağlayacak bir kazanç görünüyor.

Sonuç: Yıldız, tarotun üç koruyucu kartından biridir. Bu sebeple, ilişkin ve aşk hayatın koruma altında. Yıldızınız yükseliyor diyebiliriz. Bunu iyi kullanmak gerek. İş hayatın bu sene seni biraz uğraştıracak gibi gözüküyor, ama, dışarıdan destek göreceksin, mücadele gücü bulacaksın. Para meselelerinde de  daha iyiye doğru bir gidiş olacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar