DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

9 Aralık 2009 Çarşamba

YENİ YIL TAROTU: FUNDA ŞENYILDIZSevgili Funda,
mutlu bir yıl diliyoruz!

aşk: kader çarkı
Bu sene aşk hayatında kadere bağlı gelişmeler yaşayacaksın. Belki de ummadığın tesadüfler, önünde yeni ufuklar açacak. Kader çarkları çalışmaya başlamış bile, mutluluk getirecek olaylar seni bekliyor!

iş: ölüm
İş hayatında beklemediğin bir değişiklik olacak. Belki de biraz zorla, şu an yaptığın bir iş varsa, onu sonlandırabilir veya başka bir alana yönelebilirsin. İşinle birlikte, iş çevrende de değişiklikler seni bekliyor. Yeni başlangıçlar söz konusu olacak!
para: paraların onlusu
Bu sene para konularında da belli bir ferahlığa ulaşacaksın, ailenden destek göreceksin. Bolluk ve bereket görünüyor. Bu gelişmeler, sana yeni kapılar açacak, hayatına yeni insanlar girmesini sağlayacak.Sonuç: Bu sene, hayatındaki pek çok gelişme senin iradenin dışında, tamamen kadere bağlı gerçekleşecek. Bu seni biraz ürkütebilir, başta mutsuz olmana neden olabilir, ama, kaderine güven, hiç de fena işler yapmadığını göreceksin.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

çok teşekkür ederim sevgili duruhan. yeni yıl sana istediğin bütün güzellikleri getirsin...sevgiyle ve duayla kal. funda

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar