DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

28 Aralık 2009 Pazartesi

YENİ YIL TAROTU: ADSIZ 76


Sevgili Adsız 76,
mutlu yıllar dileklerimizle!


aşk: paraların kraliçesi
Aşk hayatında toprak bir kadın seni epey zorlayacak. Bir ilişkinin gidişatında olumsuz etkileri olacak. Esasen iyi niyetli görünse de, sen de buna zaman zaman inansan da, ona karşı ihtiyatlı ol. Kaderinin döneceği zamanlarda, etkisinde kalmamaya çalış.
iş: kupaların kraliçesi
İş hayatında su grubu bir kadının etkisi olacak bu yıl. Bu kadın iyi niyetli, sevecen ve sezgileri güçlü bir kişi. Sana yol gösterici ve faydalı olacak. Ancak, aşırı korumacılığı yüzünden zor anlar yaşayabilirsin. Her şeyini ona emanet etme, önerilerini dinle ama kararlarını kendin ver.


para: kılıçların kraliçesi
Kendine güveniyorsun. Para meselelerinde akıllı ve zekisin. Bu sene, kendi başına pek çok şey başaracaksın. Sorunlarını kendin çözeceksin. Bu sana saygınlık ve inanırlık kazandıracak. Meyvelerini yılın ikinci yarısı toplayacaksın.TAROTUN TAVSİYESİ: Bu yıl insanlarla ilişkilerin ve iletişim senin hayatını yönlendirecek. Pek çok önemli karar aşamasında senin dışındaki insanların da meseleye karıştıklarını göreceksin. Bu şu demek, bu yıl yalnızca kendi hayatın için değil, başkalarının hayatı için de önemli olacak şeyler yapacaksın. Bu da fazladan bir sorumluluk demek! Kendine güven ve dürüstlükten vaz geçme!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar