DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

2 Aralık 2009 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Mars 39


Sevgili Rumuz Mars,
tarot yorumların aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com


evlilik hayatı tarot yorumun:

mesele: asaların üçlüsü
Evlilik hayatında, planlar yaptığınız, geleceğe iyimser baktığınız bir dönemdesiniz. Sanki bir şeyler umuyorsun. Bu beklentilerinde yalnız değilsin, biraz daha zaman olduğunu düşünüyorsun ve biraz endişe ediyorsun.

meseleye eklenen: klıçların altılısı
Olaylar hızlanıyor. Bir çevre değişikliği görülüyor. Beklediğinizden daha çabuk gerçekleşiyor bu. Belki taşınıyorsunuz, belki de başka bir şehre yerleşiyorsunuz ya da bir seyahat. Ama hareket başlıyor. Başarı ve heyecan var.

sonuç: kupaların altılısı
Geçmişteki iyi niyetli çabalarınızın ve yaptığınız iyiliklerin karşılığını görüyorsunuz. Bir aile dostundan veya bir aile büyüğünden bir iyilik göreceksiniz, karşılıksız bir destek verecek.
iş tarot yorumun:

mesele: paraların yedilisi
İş hayatında bazı çabalar içine girmişsin, bunların sonucunu bekliyorsun. Zaman zaman boşa uğraştığını düşünüyor ve ümitsizliğe kapılıyorsun.

meseleye eklenen: şeytan
Çalıştığın bazı kişiler son derece güvenilmez ve şeytanlık peşinde. Bir takım komlolar ve kötü niyetler var. İki kişi, birbirine kötülükle bağlanmış. Maddi çıkar peşinde.

sonuç: kupaların altılısı
Zarar görmeden sıyrılacaksın. Eski bir arkadaşın sana yardım edecek, işini korumanı sağlayacak.
sosyal çevre tarot yorumun:

mesele: asılan
Şu sıralar ilişkilerini ve çözmen gereken meseleleri askıya almışsın. Zorunlu bir durumdan kaynaklanmış bu. Bir hastalık veya olumsuz başka bir durum.

meseleye eklenen: paraların sekizlisi
Yeni bir dönem ve uğraş başlıyor. Daha önce yaşadığın olumsuzlukları telafi etmek ve daha iyi bir konuma geçmek için eline bir fırsat geçiyor, sen de kaçırmıyorsun.

sonuç: şeytan
Yaptığın işe öyle dalmışsın ki, etrafındaki olayların farkında değilsin. Hiç aklına gelmeyecek iki kişi bir araya geliyor ve bir komplo hazırlığı içindeler. Bu kişiler son kötülük ve şeytanlık peşindeler. Zor ve dikkatli olmanı gerektiren bir dönem seni bekliyor.

TAROTUN TAVSİYESİ: İş hayatın ile sosyal çevren ve hatta aile hayatın sıkı bir etkileşim içinde görünüyor. Özellikle, şu sıralar iş hayatın ve sosyal çevrendeki olaylara ve insanlara çok dikkat etmelisin. Bazı zorluklarla karşılaşacağın kesin, ailenden başkasına güvenme. Bu sürecin sonunda, eğer kararsız olduğun konular varsa, senin için netleşecek ve iç rahatlığı ile yapılan teklifi kabul edeceksin. Aile bağların güçlenecek, ama iş ve sosyal çevreni değiştirebilir veya bazı ilişkilerini bitirebilirsin.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar