DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

1 Aralık 2009 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Eylül 18

Merhaba Sevgili Rumuz Eylül,
aşk için biraz daha zaman geçsin,
iş ve sosyal çevren için bakalım.

Sevgilerimle
duruhanece@gmail.comiş hayatı tarot yorumun:

mesele: kupaların altılısı
Şu anda halinden memnun görünüyorsun. Daha önce tanıdığın insanlarla tekrar karşılaşıyorsun, onlar hem seni koruyor, hem de beklemediğin bir konuda sana yardım ediyorlar. Bu yardım sana kazanç sağlıyor.

meseleye eklenen: asaların üçlüsü
Biraz uğraş sonrasında, beklemeye başlıyor ve bazı planlar yapıyorsun. Geleceğe iyimser ve umutla bakıyorsun. Seni destekleyen ve yanında olan iki kişi var. Bunlar senden yaşça büyük ve daha tecrübeli.

sonuç: asaların dokuzlusu
Bazı ihtilaflar olsa da, sen korunuyorsun. Aklını kullanarak, kendini koruyacak mesafeler yaratıyorsun. Bazı hasımların olsa da, bir adım geride durmak ve sana yaklaşmamak zorunda hissediyorlar kendilerini.

sosyal çevre tarot yorumun:

mesele: paraların onlusu
Sosyal çevrende onaylanan ve sevilen bir konumdasın. Sana bakan insanlar senin, bolluk içinde olduğunu ve iyi bir aileye mensup olduğunu düşünüyorlar.

meseleye eklenen: paraların beşlisi
Bazı planlarında aksamalar oluyor, hayal kırıklığına uğruyorsun. Etrafındaki bir-iki kişinin seni kullanmaya çalıştıklarını görüyorsun. Bu seni üzüyor ve belki de biraz maddi kayba uğruyorsun. Bazı ilişkilerini yeniden gözden geçiriyor ve bazı bağlarını koparıyorsun.

sonuç: asaların sekizlisi
Sen üzülmüş ve bunalmışken, kader sana bazı sürprizler hazırlıyor. Çok hızlı ve sevindirici gelişmeler olacak, beklemediğin iyi haberler alacaksın. Hazır ol!

TAROTUN TAVSİYESİ: Şu sıralar hayatın sana biraz tekdüze geliyor olabilir. Bu doğaldır, hayat bazen sakin akar. Sen de öyle bir dönemdesin. Ama, beklediğin hareket sosyal çevrende yaşayacağın bazı olumsuzluklar ile geliyor. Başta üzülebilir veya mutsuzluk hissedebilirsin. Ama sonrasında, yaşadıkların için şükredeceksin. Çünkü bu sayede, daha olumlu bir yöne döneceksin. Ve hiç beklemediğin, sevindirici gelişmelerle karşı karşıya kalacaksın. Ne derler bilirsin: Yeter ki sonu iyi bitsin!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar