DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

3 Aralık 2009 Perşembe

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Afrodit


Sevgili Rumuz Afrodit tarot yorumun aşağıda
Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com
meselede senin konumun: asaların üçlüsü
Sen sağlam basıyorsun. Arkadaşların veya konuyu bilenler seni haklı görüyor ve destekliyorlar. Gelecekte neler olabileceğine veya neler yapabileceğine dair planlar geliştiriyorsun.

 
meselede karşındakinin konumu: paraların dörtlüsü
Karşındaki kişi son derece inatçı ve hatta cimri bir kişi. Maddiyata çok önem veriyor. Geleceğini garantiye almak istiyor. Meseleye at gözlüğü ile bakıyor. Aslında kendisinden başka kimseyi de düşünmüyor. Bu sebeple zaman zaman insanlar onu antipatik görüyorlar.


meselede mevcut durum: asaların kralı
Olaya ateş grubu bir erkek karışıyor. Bu kişi, ateşli ve zeki, ancak sabırsız olduğu için zaman zaman yanlış kararlar verebiliyor. Meselede etken ve konuyu halleden kişi olmak istiyor. Ama niyetinin ne kadar iyi olduğu da çok açık değil.
sonuç: aşıklar
Sonuçta, üçüncü bir kişiyle barışma ve anlaşma var. Bu üçüncü kişi, yukarıda bahsi geçen ateş grubu bir erkek olabileceği gibi, meselenin dokunduğu başka bir erkek de olabilir. Beklemediğin bir teklifle karşılaşacak ve sevinçle kabul edeceksin. Öyle ki, tüm yaşananları unutacak ve yeni bir ufka yöneleceksin.

TAROTUN TAVSİYESİ: Bu mesele seni sandığın veya iddia ettiğin kadar yıpratmıyor. Sakin olmalı ve aklını kullanmalısın. Sonuçta, bu olay bitecek belki ama senin düşündüğün gibi değil. Çevreni değiştirmek ve yeni bir yola, yeni bir yol arkadaşıyla girmek gibi ani değişiklikler ile hayatının akışı farklı bir yöne dönecek. İyi şanslar!
 

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar