DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

4 Aralık 2009 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Funda 30

Sevgili Funda,
tarot yorumların aşağıda.


Sevgilerimle,
aşk
geçmiş: paraların sekizlisi
Geçmişte, aşk hayatınla ilgili bir çok uğraşılar olmuş. Bunlar iyi niyetli ve ümitli çabalarmış. Hali hazırda, bir konuda veya bir kişi ile ilgili bu uğraş devam ediyor.
şimdi: kılıçların beşlisi
Bir hainlik ve kandırmaca söz konusu. Birileri hayatından çıkmış. Ama sen yine de bir şeyler kazanmışsın. Belki de, gereken cevabı vermişsin.
gelecek: asaların şövalyesi
Ateş grubu, gençten bir erkek hayatına giriyor. Çok yakından tanımadığın, aceleci ve girişken bir kişi bu. Hayalleri ve planları var, bunları paylaşacak birisini arıyor.

geçmiş: adalet
Belki bir haksızlığa uğradın, belki de ektiğini biçmek için uğraştın. Ama hak yerini bulmuş. Adli bir konu da çözüm bekliyor olabilir.
şimdi: asılan
Bu gün, gelişmeler ölü noktada. Bekleme halindesin. Bazı şeyler askıya alınmış gibi. Geçmişte kazandığın bazı şeylerin zarara uğramasından endişe ediyorsun.
gelecek: kılıçların üçlüsü
Ciddi bir çatışma ve soğukluk olacak. Bir hesaplaşma yaşanacak. Sevdiğin bazı insanlarla karşı karşıya kalacaksın, belki kalbin kırılacak ama sen de kalp kıracaksın.
para
geçmiş: paraların ası
Büyük bir şans yakalamış, belki de bir yatırım gerçekleştirmişsin. Para meselelerinde bereketli ve varlıklı bir dönem geçirmişsin.
şimdi: kupaların ikisi
Bir kutlama görülüyor. Para ile ilgili bir başarı, belki bir kazanç var. Bu iki kişilik bir şey. İki taraf da durumdan memnun.
gelecek: kılıçların yedilisi
Çok dikkatli olman gereken bir zaman yaklaşıyor. Güvendiğin bir takım insanların seni dolandırma teşebbüsleri olabilir. Sana yalanlar söyleyip, ikiyüzlülükle seni soymaya çalışabilirler. Başarılı olup olmayacakları sana bağlı.

TAROTUN TAVSİYESİ: Hayatında bazı şeyler iyi giderken, bazı şeyler de seni çok zorlayacak. Tam bir şeyleri yoluna koyduğunu düşünürken, başka bazı sorunlarla karşılaşacaksın. Ama moralini bozma, tarotun sana gizli bir mesajı var. Bu dönemi atlatacaksın. Aklını kullanacak ve isabetli kararlar alacaksın. Sonunda aradığını bulacaksın. Mutluluk ve aşk gizli gizli sana yaklaşıyor!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar