DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

22 Kasım 2009 Pazar

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Sibelius


Sevgili Rumuz Sibelius,
iş ve aşk tarot yorumların aşağıda

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.comİŞ TAROT YORUM:

geçmiş: kılıçların prensi
Zorlu mücadelelerin olduğu ve hatta bazı sert tartışmaların yaşandığı bir dönemi arkanda bırakmışsın. Bu dönemde, bazı şeyler iyice açığa çıkmış ve sen haklılığını kanıtlamış, hatta bazı konularda üstünlük sağlamışsın. Avantaj sende, korunaklı bir konumdasın.
şimdi: aziz
Bu gün işler yolunda gidiyor. Amirlerin seni takdir ediyor ve senin için iyi şeyler düşünüyorlar. Belki bir terfi alacaksın ya da konumunu daha kuvvetlendirecek olumlu bir gelişme olacak.
gelecek: kılıçların yedilisi
Zor zamanlar seni bekliyor. Çok dikkatli olmalısın. İş hayatındaki başarılarını ve konumunu kıskananların hedefi haline geliyorsun. Bu kişiler iki yüzlülük ve riya ile san yaklaşıyorlar. Seni kandırıp elindekileri alma niyetindeler. Bu dönemde, bazı konularda kayıplar yaşayabilirsin. Zarar görmemek için çok dikkatli ve akıllı davranmak zorundasın. Ama içini ferah tut. Ne yapsalar da, sınırlı bir başarı kazanacaklar. Sonrasında senden uzaklaşmak ve hatta bulundukları mekanı terketmek zorunda kalacaklar.


AŞK TAROT YORUM:

geçmiş: güneş
Beklenmedik büyük bir şans ortaya çıkmış, her şeyin yolunda olduğu ve senin istediğin gibi geliştiği bir dönem geride kalmış. Bu dönemde, uzun süreli bir beraberlik düşünebileceğin bir kişi hayatına girmiş.
şimdi: paraların kraliçesi
Geçmişin şansı bu gün de hükmünü sürüyor. Ancak, toprak grubu özellikleri gösteren bir kadın meseleye karışıyor. Bu kişi, seninle yaşıt veya biraz büyük olabilir, yapı olarak sevecen ve verici bir görüntü çiziyor. Mevcut bir ilişkin varsa ya da böyle bir düşünce içindeysen, bu kişinin de etkisi olacak.
gelecek: şeytan
Aşk hayatında zor bir dönem geliyor. Kötü niyet, şeytanlık, entrika ve yalanlarla karşılaşabilirsin. Üçüncü bir kişinin yıkıcı etkisi sözkonusu. Bu kişi, seni ve partnerini çok iyi tanıyor. Zaaflarınızı birbirinize karşı kullanıyor.

TAVSİYEM: Etrafında sahip oldukların ve sahip olma ihtimalin olanlarla dikkat çekiyorsun. Pek de anlaşılmaz şekilde, bu da seni olumsuz ve kötü niyetli kişilerin hedefi yapıyor. Ama ümitsizliğe kapılma, şans ve kader senden yana. Sana belli bir koruma sağlıyorlar. Bu zaman ancak bu kadar az zararla atlatılabilir. Şansına ve aklına güven, iç sesini dinle. Daha iyi zamanlar gelecek!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar