DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

2 Kasım 2009 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Zeynep 28


Sevgili Rumuz Zeynep,
tekrar merhaba!

İşte tarot yorumun.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com
Rumuz Zeynep demiş ki: "yorumunuz için çok teşekkür ederim.bir tane daha bakmanızı rica etsem. iş hayatımla ilgili...hakkımda hangi alanı tercih etmem daha istikrarlı olur?
yaş:28
burç:koç
rumuz:zeynep
konu:iş"


İŞ TAROT YORUMmesele: kılıçların kralı
Yapılan her işte adalete ve eşitliğe çok dikkat ediyorsun. Hakka riayet ve adaletin yerini bulması senin için çok önemli. Senin gibi olduğunu düşündüğün, belki de hukuk veya adalet işleriyle ilgilenen bir kişinin üzerinde etkisi görülüyor.

meselenin temeli: azize

Zeka ve akıl kadar, içgüdü ve sezgilerine de güveniyorsun. Hatta zaman zaman sezgilerin her şeyin önüne geçiyor. Bu özelliğin senin için bir avantaj ve birlikte çalıştığın insanların seni tercih etmelerinde bazen oldukça önemli bir etken oluyor.

sonuç: paraların üçlüsü

Emeğini esirgemiyorsun. Çalışkansın, yaptığın işi de iyi yapıyorsun. Sebat sana gelir, başarı ve kariyer getirir. Ayrıca, patronların seni takdir eder ve korurlar.

TAVSİYEM: Tarot sana açıkça bir alan önermiyor. Ama, yukarıdaki açılımda ortaya çıkan, hak ve adalet duygunu tatmin edebileceğin, akıl ve zekan ile sezgilerini birlikte kullanabileceğin alanlara yönelmen. Mali konulara ilgin varsa, bütün bu özellikler ideal bir karışım olarak ortaya çıkabilir ve sana avantaj kazandırabilir.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar