DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

16 Kasım 2009 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Venüs


Sevgili Venüs,
tarot yorumların aşağıda

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com
SOSYAL İLİŞKİLER TAROT YORUM:

mesele: denge
Sosyal ilişkilerinde ve çevrende dengeli ilişkiler kuruyorsun. Almasını istediğin gibi vermesini de biliyorsun. İnsanlar seninleyken huzur hissediyorlar, esenlik veriyorsun.

meselenin dayanağı: asaların kralı
Senden yaşça büyük, büyük olasılıkla akrabalık ilişkin olan veya akraba kadar yakınlık duyduğun bir kişinin üzerinde etkisi görülüyor. Bu kişi seni himaye ediyor ve zaman zaman sana destek oluyor.

sonuç: paraların üçlüsü
Çevren ve sosyal ilişkilerini düzenlemek için gösterdiğin gayretlerinin sonucunu alacaksın. Yukarıda bahsedilen kişinin de etkisiyle, takdir görecek ve konumunu güçlendireceksin. Bu durum sana birçok konuda kazanç sağlayacak.

AŞK TAROT YORUM:

geçmiş: asaların şövalyesi
Geçmişinde genç bir erkeğin etkisi görülüyor. Bu erkekle mizaçlarınız oldukça benzer. Ancak, o biraz daha gözü kara ve dur-durak bilmez. Senin katılmadığın veya onaylamadığın bazı girişimlerde bulunmuş, belki de bazı tatsız olaylara neden olmuş.

şimdi: kılıçların kralı
Bu gün, hayatına yeni bir kişi girmiş veya girmek üzere. Bu kişi senden biraz büyük, zeki ve ne istediğini gayet iyi biliyor. Hukuk veya adalet işleriyle uğraşıyor olabilir. Sana zafer ve başarı vaad edebilir.

gelecek: kılıçların beşlisi
Çok dikkatli olmalısın. Sana vaad edilenlere hemen inanma. İki erkek arasında kalabilir ve hatta bu ikisinin amansız bir mücadeleye girdiklerine tanık olabilirsin. Biri diğerini yenecek, ama bu dürüst yollarla olmayacak. Tercihini yaparken bunu gözönünde tut. Hileyle kazanan mı, dürüstçe kaybeden mi?

İŞ TAROT YORUM:
mesele: asaların ikilisi
Geleceğe güvenle bakıyorsun. Bazı planların var. Şu ana kadar belli bir başarı kazanmış ve mesafe katetmişsin. Bu gün geçmişin muhasebesini yapıyor, geleceğini tasarlıyorsun.

meseleye eklenen: paraların ası
Büyük bir şans kapını çalıyor. Bu yeni bir iş olabileceği gibi, yaptığın bir işle ilgili önemli bir fırsat olabilir. Büyük kazanç ihtimali ortaya çıkıyor.

sonuç: asaların kraliçesi, kupaların sekizlisi
Sonucu senin kararların ve karakterin belirleyecek. Ateşli ve girişkensin. İleriye doğru hamleler yapmak istiyorsun. Yapacaksın da. Fakat, asıl mesele aklınla mı yoksa kalbinle mi karar vereceksin. İsteklerine ulaşacak, ancak, rotanı başka bir yöne çevireceksin. Başarı veya birinin cazibesi seni çevreni ve işini değiştirmeye itebilir. Arkanda çok şey bırakacaksın ve risk alacaksın.

TAROTUN TAVSİYESİ: Çok dikkatli olmalısın. İsteklerinin peşine takılıp, mücadelelerle kazandıklarını kaybetme riskiyle karşı karşıya kalma. Ya hep ya hiç, fikrinden uzak dur. Geleceğini kurarken bugününü ve geçmişini feda etme. Hepsini birarada tutabilirsen, başarı ve mutluluk seni bulacak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar