DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

10 Kasım 2009 Salı

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Hayat 21


Sevgili Rumuz Hayat,
aşk tarot yorumun aşağıda

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.comAŞK TAROT YORUM:
geçmiş: asaların şövalyesi
Sen yaşlarda, genç bir erkeğin etkisi görülüyor. Bu kişi girişken, ateşli ve tutkulu. Ayrıca, başına buyruk ve dik başlı. Karakterlerin arasında oldukça önemli zıtlıklar olduğu görülüyor. O önce yapıp sonra düşünüyor, sense düşünüp yapmayı tercih ediyorsun.


şimdi: kılıçların altılısı
Bugün, sen uzaklaşmayı düşünüyorsun. Hatta onunla karşılaşmamak için çevreni bile değiştirmeyi düşünüyorsun. Bu konuda bazı girişimlerde bulunmuşsun bile. Aklını kullanarak doğru bir hareket tarzı belirlemeye çalışıyorsun. Bir fırsat sana düşündüklerini gerçekleştirme imkanı sağlayacak. Daha iyisini bulmak için harekete geçeceksin.


sonuç: aziz
Akıllı davranmak ve doğru kararlar, seni hiç ummadığın kadar ileriye taşıyacak. Ancak, şunu bilmelisin ki, özgürlük istiyorsan, seni bazı kısıtlamalar ve bazı kurallara uyma gereği bekliyor. Eğer bunu kabul edebilir ve yapabileceğini düşünürsen, yolunun üstünde seni bu sefer senden yaşça biraz büyük, mevki sahibi bir kişi karşılıyor. Niyeti ciddi görünüyor. İkiniz de aynı niyete girerseniz evlilik bile olabilir. Her halükarda bu birliktelik etrafça da sevinçle karşılanacak.


TAVSİYEM: Sen şu sıralar, kalbin yerine aklınla karar vermek gerektiğini düşünüyorsun. Bazen yanlış olabilecek bu tercih, senin için yerinde ve zamanında. Ancak, tarot sana sağlam ve uzun vadeli bir birlikelik fırsatı vaad ediyor, bu fırsat karşına çıktığında aklın kadar kalbine de danışmayı ihmal etme.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar