DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

22 Kasım 2009 Pazar

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Funda 30

Sevgili Funda,
ilişki tarot yorumun aşağıda

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com

İLİŞKİ TAROT YORUM:
ilişkide senin konumun: paraların ası
Bu ilişkide sen, fırsat ve şansı temsil ediyorsun. Seninle olan kişi bunlardan yararlanıyor. Bunda senin verici ve paylaşımcı olmanın da etkisi var.

ilişkide partnerinin konumu: kupaların altılısı

Partnerin senin sunduklarını memnuniyetle kabul etmiş. Ancak, eskiden tanıdığı ve yeniden yaşamına giren bir kişinin de ona teklif ve hatta sundukları olmuş.ilişkide mevcut durum: güneş
Şu an için ayrılmış olsanız da, ortaya yeni ve büyük bir şans çıkıyor. Sevinçle ve mutlulukla kabul edeceğin, bir durum bu. Şans hep seni buluyor.
sonuç: kılıçların dokuzlusu
Bu şansı nasıl kullanacağın tamamen sana kalmış. Ancak, alacağın karardan başta çok emin olsan da, sonradan bazı pişmanlıklar yaşayacak, endişe ve korkulara kapılacaksın.

TAVSİYEM: Tarot sorularına net bir cevap vermiyor. Ama kesin olan şey, yeni bir şans yakalayacaksın
(ayrıldığın kişiyle de olabilir, bir başkası da). Bu son derece başdöndürücü ve çekici bir durum olacak. Öyle ki, geçmiş sıkıntılarını sana unutturacak. Ama, bu zaman zarfında, yapacaklarına ve tercihlerine dikkat et. Çünkü kılıç dokuzlusu, pişmanlık duymayı simgeler. Tavsiyem, önüne çıkacak fırsatı reddetme, kader bunu senin önüne getiriyor, ama sonrasında pişmanlık ve vicdan azabı duymana neden olacak şeyler de yapma.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar