DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

16 Kasım 2009 Pazartesi

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Esin 30


Sevgili Esin,
ilişki tarot yorumun aşağıda


Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.comİLİŞKİ TAROT YORUM:
ilişkide senin konumun: imparatoriçe
Sevgi dolu ve çok vericisin. Ancak, ilişkinde baskın taraf sen olmak istiyorsun. Farkında olarak ya da olmayarak, karşındakine hükmetmeye çalışıyorsun. Genel olarak şanslı bir kişisin, bolluk ve bereket seninle geliyor, birlikte olduğun kişilere de sirayet ediyor. Evlenmek belki de çocuk sahibi olmak istiyorsun.

ilişkide partnerinin konumu: asaların dörtlüsü
Onun çözmesi gereken bazı şeyler var. Bu günlerde bunları istediği gibi hallediyor, bir başarıya ulaşıyor. Bunu seninle kutlamak istiyor. Genel olarak, seninle olmaktan mutluluk duyuyor. Senin kadar belirli hatlarla olmasa da, onun da seninle bir yolda devam etmek düşüncesi var.
ilişkide gelişen durum: paraların ası
İlişkinizi iş ve para durumları da etkiliyor. Karşınıza çıkan bir fırsat sizi heyecanlandıracak. Ortak bir gelir edinmek ve bunun rahatlık verecek miktarda olması ihtimali, gelecek planları yapmanıza imkan verecek.
sonuç: aşıklar
Her şey çok hızlı gelişecek. Bir karar vermek, bazı tercihler yapmak zorunda kalacaksınız. Sana yapılacak bir teklife mutlulukla evet diyeceksin.


TAROTUN TAVSİYESİ: Tarot çok olumlu ve güzel şeyler söylüyor. Önünüze çıkacak fırsatlardan ve büyük bir şanstan bahsediyor. Ama unutma ki, tarot her zaman kesin sonucu söylemez. Bu durumda da aynı şey söz konusu. Her şey size bağlı. Ancak yine de, doğru tercihler ve kararlar alırsanız, size büyük aşk ve mutluluk vaad ediyor.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar