DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

22 Ekim 2009 Perşembe

Duruhan Ece Tarot Bakıyor: Rumuz Goca 1973

Sevgili Rumuz Goca 1973,
aşk, iş ve para tarot yorumlarını
aşağıda bulabilirsin,

Sevgilerimle
duruhanece@gmail.com


AŞK TAROT YORUM
mevcut durum: asaların sekizlisi
Aşk hayatında önü alınamayan hızlı gelişmeler yaşanmış. Sevindirici haberler alınmış.
mevcut duruma eklenen: kılıçların üçlüsü
Ama ortama bir anlaşmazlık ve soğukluk hakim oluyor. Bir kalp kırıklığı ve gözyaşı var. Üç kişi arasında şiddetli bir geçimsizlik ve anlaşmazlık görülüyor. İki kişinin arasına giren üçüncü kalplerin kırılmasına ve dargınlığa neden.
sonuç: kupaların ası
Hemen cesaretini yitirme. Bu olayların sonunda belki de hayatının aşkını bulacaksın. Çünkü, kupaların ası tarot destesindeki en şanslı kartlardan biridir. Ve bu açılımda da, aşk hayatında karşına çıkacak büyük bir şansı haber veriyor.
İŞ TAROT YORUMmevcut durum: kılıçların şövalyesi
Zorlu mücadelelerle dolu bir ortam görünüyor. Hasımların ve rakiplerin var. Ataklığın ve zekanla onları alt ediyorsun. Ama her an mücadeleye hazır olmalısın.
mevcut duruma eklenen: asaların kraliçesi
Ateş grubu bir kadın yeni rakibin. Bu kadın, girişimci ve cesur. Senden yaşça büyük ve ne istediğini de biliyor.
sonuç: asaların sekizlisi
Ani gelişen olaylar ve gelip gidecek haberler, şansı senden yana çeviriyor. Senin için sevinçli gelişmeler var.
PARA TAROT YORUM


mevcut durum: kuvvet
Kuvvetli olman gereken bir dönemdesin. Akıllıca yürüttüğün strateji ile uzlaşma sağlıyorsun. Maddi bakımdan bir denge ve güç kazanıyorsun. Şu sıralar maddiyata çok mu önem veriyorsun?
mevcut duruma eklenen: kupaların dörtlüsü
Maddi meselelerle uğraşmak senden bıkkınlık yaratmış. Hiç bir şey seni tatmin edemiyor. Bundan fazlasını elde edemeyeceğini ve başka bir gelişme olamayacağını düşünüyor, şu ana kadar elde ettiklerinin pek de yeterli olmadığını düşünüyorsun. Ama bir fırsat veya belki bir teklif geliyor, dikkatinden kaçırma.
sonuç: paraların dörtlüsü
Maddi açıdan güvence konusunu iyice takıntı haline getireceğin bir dönem yaklaşıyor. Elindekilerini koruman gerekecek sahiden de. Ama bunu gözünü kör edecek bir inada dönüştürme sakın. Eğer böyle yaparsan, birçok meselede tıkanma yaşayabilirsin.
TAROTUN TAVSİYESİ: Çevrenin etkilerinden uzaklaş ve biraz da kendini dinle. İç sesin asıl yol göstericin. Böyle yaparsan, akıl ve ruh sakinliği kazanacak ve gerçekten ihtiyacın olan desteği bulacaksın. Tarot sana şans vaad ediyor, ama onu kullanabilmek sana kalmış. İnatçılıktan ve dar görüşlülükten vaz geçmelisin. Olayları serbest bırak. Böylece sen de özgür olacaksın!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar