DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

4 Ekim 2009 Pazar

Duruhan Ece Tarot Bakıyor: Rumuz Eylül 18

Sevgili Rumuz Eylül,
iş ve çevrendekilerle ilişkilerin hakkındaki
tarot yorumların aşağıda

sevgilerimle,
duruhanece@gmail.comrumuz:eylül demiş ki: "yaş:18 burcum:başak iş hayatım için tarot baktırmak istiyorum daha önce işimle ilgili bir şeyi çok istemiş ama yapamayacağımı düşünüp kendime yeni hedefler koymuştum ama bu eski isteğim hala kafamı kurcalıyor.acaba üstüne gidrsem başarabilirmiyim yoksa şimdiki hedeflerim doğrultusunda mı devam edeyim.ayrıca çevremdeki insanlar benim hakkımda neler düşünüyor?.yani itici bir insan gibi mi duruyorum:(yardımcı olursanız çok sevinirim:)teşekkürler..."


İŞ TAROT YORUMU:geçmiş: ay

İş hayatında sıkıntılı bir dönem geride kalmış. Ne yapacağını, kime güveneceğini bilememişsin. İş arkadaşların ve patronlarınla bazı sorunlar da yaşamışsın. Kararlarını sezgilerine güvenerek vermeyi tercih etmişsin.

şimdi:paraların yedilisi

Bu gün hala bekliyorsun. Zaman zaman geçmişin muhasebesini yapıyorsun ve fena halde canın sıkılıyor. Sanki boşuna çabalıyormuşsun gibi bir duyguya kapılıyorsun. Ama bir taraftan da emeklerinin karşılığını almak için daha erken olduğunun da farkındasın.

gelecek: paraların dokuzlusu

Büyük bir kısmet kapını çalacak. Beklemediğin bir şekilde kazancın artacak, çok para kazanacaksın. Biraz sabır!

ÇEVRENDEKİLERLE İLİŞKİLERİNmesele: paraların beşlisi

Hayal kırıklıkları yaşıyorsun. İnsanlarla ilişkilerin istediğin şekilde gitmiyor. Kalbin kırılıyor ve üzülüyorsun. Bir noktadan sonra bağlarını koparıp, uzaklaşıyorsun. Kimi zaman maddi zarara da uğruyorsun.

meselenin özü: güneş

Çok daha fazla üzülebilir ve zarar uğrayabilirmişsin, ama ucuz kurtulmuşsun. Sen aydınlık ve neşeli bir insansın. Bulunduğun ortamları da aydınlatıyorsun, keyif veriyorsun.
Çok şanslısın. Bu şansın sana yardım ediyor ve seni koruyor.

sonuç: asılan adam

İlişkilerini askıya alacağın bir döneme giriyorsun. Böyle bir şeye de ihtiyacın var aslında. Her şeyin durduğu ve ne yapsan nafile gibi bir zaman geçecek. Biraz zor zamanlar olsa da şansın sayesinde, birçok tatsızlıktan sıyrılacaksın.

TAROTUN SANA TAVSİYESİ: Bekle, gençliğine ve şansına güven!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar