DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

21 Ekim 2009 Çarşamba

Duruhan Ece Tarot Bakıyor: Ece

Sevgili Ece,
yaşın ve burcunu da belirtseydin
daha iyi olurdu

Yine de duygusal hayatına ilişkin tarot yorumun aşağıda
Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com


DUYGUSAL HAYAT TAROT YORUMmevcut durum: asaların yedilisi
Çevrendekilerle kurduğun ilişkiler son derece yorucu, sürekli olarak kendini korumak durumunda kalıyorsun. Bulunduğun ortamlarda bir şekilde okları üzerine çekiyorsun, bazen de tatsızlığa varan tartışmalara zorlanıyorsun. Ama bu güne kadar avantaj hep sende olmuş.
mevcut duruma eklenen: asaların sekizlisi
Bu ortamda, duygusal hayatına ilişkin bir kıpırdanma yok gibi görünebilir. Ancak, bu günlerde hiç beklemediğin hızlı gelişmeler olacak. Bunlar seni sevindirecek ve heyecanlandıracak. Hayatının akış yönü değişiyor.
sonuç: kupaların prensi, kılıçların şövalyesi
Büyük ihtimalle sen yaşlarda birisinden beklemediğin bir teklif alacaksın. Bu teklif seni çok mutlu edecek. İleriye dönük uzun vadeli, belki de bir evlilik teklifi olabilir bu. Ancak, tercihine göre, engelleme ve itirazlarla karşılaşmaya hazır ol. Birlikte verilecek bir mücadele seni bekliyor. Bu mücadele hem insanlara hem de olaylara karşı olacak.
TAVSİYEM: Evlilik sormuştun. Tarot bir evlilik teklifi ihtimalinden bahsediyor. Ama aynı zamanda yenilmesi gereken hasımları ve verilmesi gereken bir mücadeleyi de haber veriyor. Kararlılığına bağlı olarak, zafer sözü de veriyor aslında. Bir fırsat çıkıyor önüne. Ama her şey senin tercih ve hareket yönüne bağlı.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar