DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

14 Ekim 2009 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Yeşim


Sevgili Yeşim,
aşk, iş ve para tarot yorumların
aşağıda

Sevgilerimle
duruhanece@gmail.comİŞ TAROT YORUM:mevcut durum: denge
İş hayatında başarılısın. Her şeyde dengeye önem veriyorsun. İlişkilerini ve işlerini dengeli yürütmeye özen gösteriyorsun. Bu da sana başarı ve başkalarının nezdin de güven sağlıyor.

eklenen durum: kılıçların sekizlisi
Kadere bağlı olumsuzluklar sözkonusu. Bazı konularda elin kolun bağlı.
Bazı planların gerçekleşmeyebilir, kısıtlama ve engellemelere maruz kalabilirsin.


sonuç: paraların altılısı
Bu zamanda destek görecek ve korunacaksın. Sonuçta hepsi olmasa da çoğu sorun çözülecek. Sen hem alacak hem de vereceksin. İyiliğini gördüklerine iyilik etme vaktin gelecek.

AŞK TAROT YORUM:mesele: güneş
Şanslı bir dönemdesin. Her şey istediğin gibi gelişiyor. Mutlu ve neşelisin.


meselenin kaynağı: kılıçların prensi
Hava grubu genç bir erkek, senin için mücadele ediyor. Bu senin pek de beklediğin bir şey değil. Ama o uğraşıyor ve bazı şeylerin açığa çıkmasını sağlıyor. Seni o kazanıyor. Yeni bir ilişki.


sonuç: asaların yedilisi
Bu ilişki yüzünden kendini bir anda bir rekabet ve mücadelenin içinde bulacaksın. İnsanlar üstüne gelecekler. Ama üstünlük sende. Sen keyfini sür.


PARA TAROT YORUM:mevcut durum: paraların şövalyesi
Para ile ilgili bazı beklentilerin var. Bir fırsat yakalamışsın ama, ne kadar büyük kestiremiyorsun. Bir yatırım yapıyorsun.


eklenen durum: dünya
Beklediğinden daha da büyük bir şans söz konusu. Doğru bir tercih sana önemli kapılar açacak. Bu günlerde bir seyahat yapabilirsin. Dönüşte hızlı ve olumlu gelişmeler seni bekliyor.


sonuç: asaların yedilisi
Tercihlerin seni sürekli dikkatli olmaya ve mücadele içinde olmaya itecek. Adımlarını dikkatli atmalı ve insanların elindekileri almak için yaptığı hamleleri kuvvetle karşılamalısın. Aklını kullandığın sürece bir zarar görmeyeceksin.TAROTUN SANA TAVSİYESİ: Büyük zorluklara karşı büyük şansların olacak. Sakin davrandığın ve akıllı tercihlerde bulunduğun sürece kazanan her zaman sen olacaksın. Hayatın şu sıralar çok hareketlenecek ve bu dönemdeki tercihlerin geleceğini doğrudan etkileyecek. Hayatın ve geleceğin yeniden şekilleniyor.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar