DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

7 Ekim 2009 Çarşamba

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Leyla 35

Sevgili Rumuz Leyla,
aşk, iş ve sosyal çevrenle ilgili tarot yorumların
aşağıda

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.com


AŞK TAROT YORUMU:geçmiş: asılan adam
Duygusal yaşama durgunluk getiren, bazı gecikmeler olmuş. Bazı şeyler askıya alınmış. İyi gittiğini düşündüğün bazı meselelerde gecikmeler yaşanmış, sorunlar çıkmış.

şimdi: paraların dokuzlusu
Bu gün, büyük bir fırsatla karşılaştığını düşündürecek gelişmeler seni bekliyor.

gelecek: yıkılan kule
Kurduğun ilişkiler sınanacak. Bazı ayrılıklar yaşanacak. Bu durum seni üzüp korkutabilir. Ama engellemek elinde değil, kader böyle gerektiriyor. Her şey olup bittikten sonra ferahladığını görerek çok şaşıracaksın.


İŞ TAROT YORUM:
geçmiş: ölüm
Eski çevrenle bağlarını koparmışsın. İstesen de istemesen de ayrılmak ve harekete geçmek zorunda kalmışsın. Ayrılıklar yeni başlangıçlar getirmiş. Biraz üzülmüş ve tedirgin olmuşsun.

şimdi: kupaların yedilisi
Bu gün ne yapacağını tam olarak bilmiyorsun. Tercih yapman gerektiğini düşünüyorsun. Ama meselelere doğru yaklaşmıyor, hayal perestlik yapıyorsun. Yanılabilirsin, dikkatli olmalısın. Boş vaadlerle vakit kaybetmemelisin.

gelecek: denge
Bir şekilde kendine gelecek, olayları doğru okuyacak, böylece başarıya ulaşacaksın. Sağlığına dikkat et. Dengeli yaşam, başarının devamını sağlar.SOSYAL ÇEVRE İLE İLİŞKİLER TAROT YORUMU:
mesele: aziz
Toplum kurallarının önemli olduğu bir sosyal çevren var. Bu çevrede seviliyor ve takdir ediliyorsun. Görüşlerine önem veriliyor.

meselenin kaynağı: kılıçların ası
Mücadeleci ve yılmaz bir kişiliğin var. Bu kişilik sana çevrende avantaj ve kuvvet sağlıyor. Bu günlerde, ihtilaflı bir meselede kesin zafer elde edeceksin. Sana karşı olanlar bu konudaki üstünlüğünü kabul etmek zorunda kalacaklar.

gelecek: kupaların ası

Sosyal çevrenle ilişkilerinde dönüm noktası olacak büyük bir fırsat yakalayacaksın. Başka yerlerde aradığın sevgi ve şans burnunun dibinde olabilir. Her şey sana bağlı.

TAROTUN SANA TAVSİYESİ: Seni öldürmeyen, kuvvetlendirir. Hayatında bir çok şey değişecek, bazen çok üzülecek, bazen de çok sevineceksin. Denge ve güç bu dönemde seni yönlendirecek iki önemli unsur. Gücünü doğru kullanmalı, uzlaşmayı bilmelisin. İsteklerinle mecburiyetlerini dengelemelisin. Ancak bu şekilde önünde açılacak yeni kapı seni mutluluk ve başarıya ulaştıracak.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar