DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

18 Ekim 2009 Pazar

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz LaleSe
vgili Rumuz Lale,
evlilik hayatın, çevre ile ilişkilerin
ve iş durumunla ilgili tarot yorumların
aşağıda,


Sevgilerimle,

duruhanece@gmail.com


rumuz lale demiş ki: "yas 35.oglak burcu. sanki cvremde bana dostca yaklasan iki yüzlü insanlar var. evliligim. isimiz ve cocuklarim. tsk."

EVLİLİK HAYATI TAROT YORUM:mevcut durum: kupaların şövalyesi
Uyumlu bir birliktelik söz konusu. Karşılıklı özveri ve fedakarlık var. Bu arada ortaya çıkan bir fırsat sizi heyecanlandırıyor. Ama hareket etmek konusunda biraz tereddüt ediyorsunuz.


temeli: imparatoriçe
Genel olarak evlilik hayatınızda etkin olan sensin. Seviliyor ve seviyorsun. Belki de şu sıralar bir çocuk meselesi üzerinde düşünüyorsunuz. Varlık ve bolluk görünüyor.


sonuç: paraların sekizlisi
Evliliğinizde ortak bir kararla yeni bir döneme gireceksiniz. Bu sizi biraz yoracak ve uğraştıracak. Ama buna razı olacaksınız, çünkü, çabalarınızın sonucunu alacağınızı biliyorsunuz. Para meselelerinde ileriye dönük bazı yatırımlar söz konusu olacak.ÇEVRE İLE İLİŞKİLER TAROT YORUM:
mesele: asılan adam
Bazı ilişkilerde kopukluk olmuş, bazı görüşmeleri askıya almışsın. Biraz içine dönmüş ve uzaklaşmışsın. Bazı sağlık sorunları da seni uğraştırmış, ama artık bitmek üzere.


meselenin kaynağı: kupaların dörtlüsü
İnat ediyorsun. Elindekileri koruma içgüdün çok fazla. Bu yüzden bazı insanları karşına almaktan da çekinmiyorsun. Ama biraz antipatik, hatta agresif görünüyorsun. Şu sıralar çevrenize yeni biri dahil oluyor. Ona da şüphe ile yaklaşıyorsun, diğerlerinden biraz daha farklı olduğunu da biliyorsun.


sonuç: kılıçların ikilisi
Zor da olsa bir denge tutturacaksın. Dostlarını yakın tut, düşmanlarını daha da yakın. Sen böyle yapacaksın. Ama ne yaparsan yap, bir fırtına kopacak. Sonuçta, çevreni değiştirmeyi tercih edeceksin. Yakın iki arkadaşın var onlara dikkat et.

İŞ TAROT YORUM:
mevcut durum: asaların altılısı
İş hayatında önemli işler hallolmuş, önemli başarılar kazanılmış. Yakın zamanda bir kutlama olmuş.


temeli: kupaların onlusu
İş hayatının yanı sıra aile yaşantında da uyum ve mutluluk var. Şu sıralar her şey istediğin gibi gidiyor.


sonuç: asaların kralı, dünya
Ateş grubu bir erkek gelecekte etkili olacak. Başta şüpheli karşılansa da, yeni bir girişimde bulunacak ve bu size büyük bir şans getirecek. Hayatınızda her şey değişecek. Taşınabilir veya yurtdışına gidebilirsiniz. Her halükarda büyük bir şans kapınızı çalmak üzere!


TAVSİYEM: Büyük değişikliğe hazır ol! Etrafla boşuna vakit kaybetme ve zihnini yorma. Tarot sana büyük şans vaad ediyor. Ama unutma, asıl şanslı olanlar, aklını ve şansı birarada kullanabilenlerdir.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar