DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

16 Ekim 2009 Cuma

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Eylül


Sevgili Rumuz Eylül,

tekrar merhaba,

aşk tarot yorumun aşağıda
sevgilerimle,

duruhanece@gmail.com


rumuz:eylül demiş ki: "yaş:18 burç:başak daha önce iş için baktırmıştım teşekkürler öncelikle.şimdi de aşk hayatım için baktırmak istiyorum eğer vaktiniz olursa:)birinden çok hoşlanıyorum ama onun benden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmiyorum.ayrıca aramızda birlikte olmamamız için elinden gelen herşeyi yapan biri var.zor bir dönemdeyim yardımcı olursanız sevinirim:)teşekkürler."

AŞK TAROT YORUM:geçmiş: asaların altılısı

Aşk hayatında keyifli bir dönem geride kalmış. Bazı şeyler istediğin gibi gelişmiş, sana mutluluk vermiş. Bulunduğun çevrede hemen dikkat çeken ve takdir gören birisin. Bu durum aşk hayatını da olumlu etkilemiş.


şimdi: kupaların beşlisi

Bu gün bazı sıkıntı ve hayal kırıklıkları içindesin. Hayal kırıklığına uğramışsın. Yalnız kaldığını düşünüyorsun, üzgünsün. Ama senin yanında olanlar da var. Onlar seni her şekilde destekliyorlar ve hep yanındalar. Fakat bazı kişilerin senden uzaklaşmalarının bir sebebi de bu kişiler. Sen iki grup arasında kalmışsın ve nihayetinde gruplardan biri kazanmış. Olayları buna göre değerlendirmelisin.


gelecek: paraların yedilisi

Sana umut verecek gelişmeler olacak. Bazı girişimlerde bulunacak ve bunun sonuçlarını bekleyeceksin. Kendine olan güvenin giderek artacak.


TAROTUN SANA TAVSİYESİ: Acele etme ve sabırlı ol. İsteklerin hemen gerçekleşmeyebilir. Bunun için üzülme, bu zamanın bu şekilde geçmesinde senin için büyük hayır var.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar