DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

30 Eylül 2009 Çarşamba

Duruhan Ece Tarot Bakıyor: Rumuz Melike 58

Sevgili Rumuz Melike,

sağlık konusunda açılım istemek risklidir,
ama
iş ve duygusal hayatına ilişkin
tarot açılımların aşağıda,

sevgilerimle
duruhanece@gmail.com

İŞ TAROT YORUM:geçmiş: araba

İş hayatında ileriye doğru bir hamle yapmış ve oldukça da başarılı olmuşsun. Bu başarı sana bir terfi ya da sağlam bir kariyer sağlamış. Cesur ve girişimcisin.


şimdi: kupaların sekizlisi

Bu gün, yeni bir alana geçmeyi düşünüyor ya da buna mecbur kalıyor olabilirsin. Her halükarda bazı kazandıklarından vazgeçmek, belki de iş alanını değiştirmen söz konusu. Yalnız başına hareket ediyorsun, arkana bakmadan bir kez daha ileriye doğru adım atıyorsun.


gelecek: mahkeme

Alacağın kararlar seni başarıya götürecek. Başaracaksın. Belki de tüm iş hayatının en büyük başarısı olacak. İnsanlar senin haklılığını ve doğruluğunu kabul edecekler, takdir göreceksin. Mahkemelik bir durum ya da bir anlaşmazlık söz konusu ise, senin lehine sonuçlanıyor.


DUYGUSAL HAYAT TAROT YORUM:
geçmiş: kupaların kralı

Duygusal, sezgileri güçlü ve cömert bir adam. Çift karakterli, hayal perest seni hırpalıyor belki ama aynı zamanda sevgi dolu.


şimdi: paraların sekizlisi

Bazı şeyleri yeniden deniyor ve bu sefer daha iyi yapmaya çalışıyorsunuz. İkiniz için de güç bir durum bu. Arada maddi konular sizi bunaltıyor olabilir, belki bir borç ödemeye çalışıyorsunuz.


gelecek: kupaların dörtlüsü

Sen biraz inatçısın. Kolay memnun olmuyorsun. Bazı hesaplaşmaların hala içinde devam ediyor. Bazen sana sunulanları görmezden gelecek kadar inatlaşabiliyorsun. Arada bunaldığını hissediyorsun. Ama bu günlerde yeni bir fırsat yakalayacaksın. Bunu göz ardı etme.


TAROTUN SANA TAVSİYESİ: Biraz kendinle başbaşa kalmalısın. Bir tatil iyi olabilir. Ümit ettiğin desteği göreceksin. Ruhuna huzur kazandırır ve zihnini arındırabilirsen iç sesin seni doğru yönlendirecek.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar