DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

28 Eylül 2009 Pazartesi

Duruhan Ece Tarot Bakıyor: Rumuz Manolya 36


Sevgili Rumuz Manolya,
eşinle ilişkin hakkındaki tarot yorumu aşağıda

sevgilerimle
duruhanec@gmail.comRumuz Manolya 36 demiş ki: "rumuz manolya. yas 36. basak burcu. esim sürekli evi terkediyor. arada üçüncü bir kisinin olduğundan süpheleniyorum."

İLİŞKİ TAROT YORUM
mesele: asaların prensi

Etrafta çok fazla söz dolaşıyor. Hatta bazı yakınların özellikle sana eşinle ilgili bir şeyler söylüyor, anlatıyor. Yaşça senden biraz daha genç birisi bu konuda çok hevesli gibi görünüyor.

meselenin kaynağı: araba

Huzursuzlukların asıl kaynağı, şu sıra hayatınızda yaşanan veya yaşanacak değişimlerle ilgili. Bulunduğunuz çevre veya işle ilgili değişiklik yapmak söz konusu oluyor. Ne kadar direnseniz de değişim kaçınılmaz. İleriye doğru cesaretle atılacak bir adım başarı ve mutluluk vaad ediyor.

sonuç: asaların sekizlisi


Çok kısa bir zaman içinde, acil haberler ve davetler alacaksınız. Sevindirici ve şanslı gelişmeler olacak.

TAVSİYEM: Tarota danışırken, doğrudan "evet" ya da "hayır" cevabı beklemek pek doğru değildir. Kartları serbest bırakmak ve onlara güven duymak gerekir. Böylece tarafsız bir açılım sağlanabilir. Bu sebeple, ben açılımda senin şüphelerini bir tarafa bırakarak, eşinle ilişkin üzerinde yoğunlaştım. Tarot yukarıdaki gibi cevap verdi. Asıl anlam daha da derinlerde gizli olabilir. Ancak, kesin olan şu ki, yakın gelecekte, evliliğinizin kaderini etkileyecek gelişmeler sizi bekliyor. Yukarıdaki açılım, bunların büyük oranda olumlu olacağı yönünde. Ama benim sana tavsiyem, her ne olursa olsun soğuk kanlılığını yitirme. Tarota değil kendine güven.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar