DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

27 Eylül 2009 Pazar

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Leyenda 39

Sevgili Rumuz Leyenda 39,
iş tarot yorumun aşağıda
başarı dileklerimle,


duruhanece@gmail.com


İŞ TAROT YORUM:


geçmiş: ay

Geçmiş yarı-aydınlık yarı karanlık. Kime güveneceğini bilememiş, hep tereddütte kalmışsın. Bir şeyler yolunda gitmemiş, ama sen görmemezliğe gelmişsin. Sezgilerini dinlememişsin. Rakiplerin sandığından fazlaymış. Ummadığın biri seni hayal kırıklığına uğratmış. İş ortamına yeni biri girmiş. Her ikiniz de birbirinize karşı tetiktesiniz.


şimdi: paraların onlusu

İşini iyi yapıyorsun. Fazla bir sorunun yok. Ortalık durulmuş, etrafındakiler senden hoşnut. Seni takdir ediyorlar ve seni destekliyorlar. İç sesin bu günlerde yine konuşmaya başlamış. Henüz netleşmiş bir şey yok, ama ortam yeni fırsatlara gebe. Bu günlerde haberini alacaksın, bu sefer uyanık olmalı ve sezgilerini dinlemelisin.


gelecek: aşıklar

Kaderde bir dönüm noktası. Sevindirici ve beklemediğin bir teklif alacaksın. Bir tercih yapmak durumunda kalacaksın. Tercihin büyük ihtimalle yeni bir alan itecek seni. Ama kararın her ne olursa olsun, mutluluk ve başarı seni bekliyor.TAROTUN SANA TAVSİYESİ: Bazen dileklerimize dikkat etmeliyiz! Sen gerçekten de değişim istiyor musun? Sana gelecek teklife gözü kapalı, evet dediğin takdirde, bu değişim, sadece iş hayatını değil, özel hayatını da etkileyecek. Aldığın karar ne olursa olsun, seni ve aileni heyecan ve stres dolu günler bekliyor. Cesaretin kırılır gibi olursa, karar vermene etken olan sebepleri düşün, göreceksin o zaman her şey daha kolay olacak!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar