DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

27 Eylül 2009 Pazar

DURUHAN ECE TAROT BAKIYOR: Rumuz Gülis 37

Sevgili Rumuz Gülis 37
aşk tarot yorumun aşağıda

sevgilerimle
duruhanece@gmail.com
AŞK TAROT YORUM

geçmiş: asaların altılısı

Keyifli güzel zamanlar yaşanmış. Başarıyla meselelerini halletmişsin. Önemli davet ve kutlamalarda bulunmuş, çok dikkat çekmişsin. İnsanlar seni diğerlerinden farklı ve özel addetmişler.


şimdi: asaların ikilisi

Gelecekle ilgili planların var. Bunlar hem gerçekçi, hem de akılcı olduğundan, gerçekleşme ihtimali de yüksek görünüyor. Fakat bir sorun var. O da bir tercih yapman gereği. Planladığın yolda kimin sana gerçek yoldaş olabileceğinden emin olamıyorsun ve taliplilerini bekletiyorsun.gelecek: asaların şövalyesi

Ateş grubu genç bir kişi ile bir yola çıkıyorsun. Bu pek de beklenen bir şey değil, kendin de bu duruma şaşırabilirsin. Çünkü bu kişiyi çok iyi tanımıyorsun. Ya yeni tanıştınız ya da tanışacaksınız. Sana cesaret ve ilerleme gücü verecek, içindeki macera ve girişim ruhunu sana hatırlatacak bir kişi bu.TAVSİYEM: Dikkatli ol ve iyi düşün. Hareket başta çok cazip gelebilir, ama sana ne kadar uygun? Kaderinde daha tam bir dönüm noktası gelmemiş, ama alacağın bir teklif her şeyi değiştirebilir. Bu sebeple, kabul veya reddederken iyi düşün.

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar