DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

25 Eylül 2009 Cuma

Duruhan Ece: Rumuz Çiçek 18

Sevgili Rumuz Çiçek 18,

tarot yorumun aşağıda.

Sevgilerimle,
duruhanece@gmail.comRumuz Çiçek 18 demiş ki: "rumuz cicek. basak burcu yas 18. arkadas cevremden pek mutlu degilim. neyden kaynaklandigini merak ediyorum"

Tarot YorumuMesele: Aziz

Katı kuralları olan bir çevrede bulunuyorsun, bu durum seni zaman zaman bunaltsa da, uyum gösteriyorsun. Bu sebeple de, senden yaşça büyük olanların takdir ve sevgisini kazanıyorsun. Etrafında fazlasıyla koruyucun var.

Meselenin Kaynağı:Asaların Yedilisi

Ancak, yaşıtlarınla ilişkilerinde olaylar birden rekabet havasına bürünüyor. Herkesin sana karşı birlik olduğu durumlarla karşılaşıyorsun. Esasen onlar seni her daim avantajlı gördüklerinden, doğal olarak seni rakip görüyorlar. Bu güne kadar hep konumunu korumuşsun, ama sürekli tetikte ve münakaşaya hazırsın.

Sonuç: Kılıçların İkilisi

Olaylar senin dışında gelişiyor, bazı hallerde elin kolun bağlı. Kader hükmünü sürüyor. İçten içe bir fırtınanın yaklaştığını hissediyorsun. Hassas dengeler kurmuşsun, inatçı kişiliğin sana zıtları idare edebilme kuvveti veriyor.

TAROTUN TAVSİYESİ: Sakin ol, korunuyorsun. Aklını kullan ama diline dikkat et. Bazı konularda biraz daha esnek olabilirsin. Rüzgarda biraz eğilmek, kırılmanı önler. Yakın zamanda tercih yapmak zorunda kalacaksın, vereceğin karar senin niteliğini gösterecek, bu bir imtihan!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar