DİLEK TAHTASIBİR DİLEK TUT YA DA TUTMA...  BİR SORU SOR YA DA SORMA... 

YİNE DEEE; (SAĞDAN-SOLA, YUKARIDAN AŞAĞIYA) BAK BAKALIM DİLEK TAHTASI SENİN İÇİN NE DİYOR!

HAYDİ TIKLA...

31 Ağustos 2009 Pazartesi

Duruhan Ece Aşk Tarotu Bakıyor: Rumuz DERYA


Sevgili Rumuz Derya,
aşk tarotun aşağıda. Sevgi ve aşk dolu günler dileklerimle...


Geçmiş: Paraların ikilisi

İki kişi arasında kalmışsın bir ara. Karar vermek de zorlanmış, yanlış anlaşılmış ve etrafındakilerle de bu yüzden sorunlar yaşamışsın. Ama keyifli zamanlar da olmamış değil, hatta bir-iki seyahat bile yapmış olabilirsin. Hayatına biraz daha sükunet getiren bir de yer değişikliği olmuş.
Bu günlerde: Kupaların Kralı

Bu günlerde, hayatına su grubu bir erkek girmiş veya girmek üzere. Bu kişi, senden yaşça biraz büyük olabilir. Zeki, cömert ve hoş biri. Ama dikkat et, değişken ve sezgileri de oldukça güçlü. Dürüst olursan, dürüstlük gösteren biri, hakkaniyet anlayışı biraz farklı olabilir ve bu da seni zorlayabilir.

Gelecek Zaman: Yıldız

Yıldız, tarotun üç koruyucu kartından biridir. Demek ki, bu erkekle olumlu bir ilişki kurma ihtimalin çok yüksek. Eğer kadere bağlı olumsuzluklar söz konusu olmazsa, hayatının aşkını bulmuş olabilirsin!

Şans ve yıldızlar senden ve ilişkinden yana olacak.

Tarotun Tavsiyesi: Şanslı bir döneme giriyorsun. Sanki dileklerini yerine getirmek için göklerde ne varsa sıraya giriyor. Ama maddiyat ve maneviyat arasındaki dengeyi kaybetme, bir lütufla karşı karşıyasın unutma. Şükran duy, olumlu ol, sen de iyilik yap ki, iyilikler katlanarak sana dönsün. İyi şanslar!

Hiç yorum yok:

hoş geldiniz:)

Katkıda bulunanlar